ul. Kowelska 1, 03-432 Warszawa, tel.: (022) 6193083, fax.: (022) 6193083, e-mail: pilsudski@pilsudski.edu.pl; sprawy uczniˇw: uczniowski@pilsudski.edu.pl



Nasze osi¹gniêcia

ABSOLWENCI

Grzegorz Tkaczyk - kapitan reprezentacji Polski w pi┬│ce r├¬cznej, srebrny medal dru┬┐yny w Mistrzostwach ┼ĺwiata 2007 ( Niemcy)

Micha┬│ Nowakowski, Patryk Pe┬│ka, Tomasz ┼ĺnieg – aktualni reprezentanci kadry narodowej Polski – juniorów w pi┬│ce koszykowej

KONKURSY


    KONKURSY POZASZKOLNE
  • GRAND PRIX w IV, V i VI Ogólnopolskim Konkursie Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej i ┬»o┬│nierskiej organizowanym pod patronatem Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego i Ministra Kazimierza Ujazdowskiego
  • I miejsce w V i VI Praskim Konkursie Chemicznym szkó┬│ ponadgimnazjalnych dla uczniów zdolnych – 2006 r. i 2007 r.
  • I miejsce w etapie dzielnicowym w L i LI Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim - 2005 r. i 2006 r.
  • III miejsce w etapie wojewódzkim w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym KR┬ąG
  • udzia┬│ w Mi├¬dzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”
  • Dyplom za stoisko „ Z drzewem informacji” na III Mi├¬dzynarodowym Salonie Edukacyjnym 2004”
  • I miejsce za spektakl „Nie by┬│o miejsca dla ciebie” na III Ogólnowarszawskim Konkursie Bo┬┐onarodzeniowym 2004
  • II miejsce w konkursie Gazetek Uczniowskich na terenie Warszawy – 2004 r.
  • Stypendia Rady Ministrów od 1998 do chwili obecnej;
  • Stypendium Jana Paw┬│a II – od 2 lat
  • udzia┬│ w Praskim Konkursie Matematycznym
  • udzia┬│ w X Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim i Poezji ┼ĺpiewanej
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Morskiej – 2008 r.
  • III miejsce w Praskim Konkursie Wiedzy o Pradze – 2008 r.
  • udzia┬│ w Olimpiadzie Wiedzy Olimpijskiej
  • udzia┬│ w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym
  • udzia┬│ w Praskim Konkursie Biologicznym

    KONKURSY WEWN┬ąTRZSZKOLNE
  • Wiedzy o Patronie
  • Wiedzy o sporcie
  • Wiedzy informatycznej
  • Recytatorski : Poezja Zbigniewa Herberta
  • Ortograficzny
  • Teleturniej wiedzy fizycznej „Jeden z dziesi├¬ciu”
  • szkolne rozgrywki sportowe

SPORT

    Wspó┬│zawodnictwo sportowe szkó┬│ ponadgimnazjalnych.
  • 2006/2007 - I miejsce
  • 2007/2008 - I miejsce
  • 2008/2009 - II miejsce
  • 2009/2010 - III miejsce
  • 2010/2011 - III miejsce
  • KOSZYKÓWKA
  • Warszawa 2003r. III Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w koszykówce
  • Warszawa 2005/2006r. II Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w koszykówce ch┬│opców
  • Warszawa 2005/2006r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w koszykówce dziewcz┬╣t
  • Warszawa 2006/2007r. I Miejsce XL Warszawska Olimpiada M┬│odzie┬┐y w koszykówce ch┬│opców
  • Warszawa 2006/2007r. II Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w koszykówce dziewcz┬╣t
  • Warszawa 2006/2007r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w koszykówce ch┬│opców
  • Radom 27-28.10.2007r. III Miejsce Fina┬│y Mazowieckie Koszykarskich Lig Szkó┬│ ┼ĺrednich Ch┬│opców Urz┬╣d Marsza┬│kowski województwa mazowieckiego
  • Warszawa 2007/2008r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w koszykówce dziewcz┬╣t
  • Warszawa 2008/2009r. II Miejsce w XLII Warszawskiej Olimpiadzie M┬│odzie┬┐y w koszykówce dziewcz┬╣t
  • I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w koszykówce dziewcz┬╣t
  • III Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w koszykówce ch┬│opców

    SIATKÓWKA
  • Warszawa 2004/2005r. III Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w siatkówce w kat. dziewcz┬╣t
  • Warszawa 2005/2006r. II Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w siatkówce dziewcz┬╣t
  • Warszawa 2006/2007r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w siatkówce dziewcz┬╣t
  • Warszawa 2008r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w siatkówce dziewcz┬╣t

    PI£KA NO¯NA
  • Warszawa 2004r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w pi┬│ce no┬┐nej ch┬│opców
  • Warszawa 2005/2006r. I Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w pi┬│ce no┬┐nej ch┬│opców szkó┬│ ponadgimnazjalnych
  • Warszawa 2006/2007r. II Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w pi┬│ce no┬┐nej ch┬│opców
  • Warszawa kwiecie├▒ 2010r. II Miejsce na szczeblu dzielnicy Praga Pó┬│noc w Turnieju Pi┬│ki No┬┐nej w kategorii wiekowej 1991-93

    PI┬úKA R├ŐCZNA
  • Warszawa 2005/2006r. II Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w pi┬│ce r├¬cznej ch┬│opców
  • Warszawa 2007/2008r. III Miejsce w XLI Warszawskiej Olimpiadzie M┬│odzie┬┐y w pi┬│ce r├¬cznej ch┬│opców; Nagroda Prezydenta M. St. Warszawy
  • Warszawa 2010r. II Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w pi┬│ce r├¬cznej ch┬│opców szkó┬│ ponadgimnazjalnych 

    P£YWANIE
  • Warszawa 2004r. III Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w p┬│ywaniu dziewcz┬╣t
  • Warszawa 2004r. III Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w p┬│ywaniu ch┬│opców
  • Warszawa2005/2006r. III Miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Pó┬│noc w p┬│ywaniu dziewcz┬╣t

    BIEGI PRZE£AJOWE i SZTAFETY Warszawa 2004r. III Miejsce I Praskie Biegi Prze³ajowe w kat. kobiet
  • Warszawa 2004r. II Miejsce I Praskie Biegi Prze┬│ajowe w kat. kobiet
  • Warszawa 2004r. I Miejsce I Praskie Biegi Prze┬│ajowe w kat. m├¬┬┐czyzn
  • Warszawa 2004r. III Miejsce I Praskie Biegi Prze┬│ajowe o puchar Burmistrza Dzielnicy Praga Pó┬│noc
  • Warszawa 2004r. II Miejsce I Praskie Biegi Prze┬│ajowe o puchar Burmistrza Dzielnicy Praga Pó┬│noc
  • Pu┬│tusk 2005r. III Miejsce w II Biegach Ireny Szewi├▒skiej
  • Warszawa 2005r. II Miejsce w I Sztafecie Marato├▒skiej ,,EKIDEN'' w kat. ┼ôrodowisk o┼ôwiatowych
  • Warszawa 2006r. I Miejsce w II Sztafecie Marato├▒skiej ,,EKIDEN'' w kat. ┼ôrodowisk o┼ôwiatowych

    TRÓJBÓJ
  • Warszawa 2005r. I Miejsce w Trójboju Obronnym ch┬│opców w kat. licea
  • Warszawa 2005r. III Miejsce w Otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach Ligii Obrony Kraju w Trójboju Obronnym
  • Warszawa 2006r. I Miejsce w Otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w Trójboju Obronnym organizowanych z okazji „┼ĺwi├¬ta Konstytucji 3 Maja”
  • Warszawa 2007r. III Miejsce w Trójboju Obronnym "Jesie├▒ 2007" organizowanym z okazji \┼ĺwi├¬ta Niepodleg┬│o┼ôci"
  • Warszawa 2007r. I Miejsce w Otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w Trójboju Obronnym organizowanych z okazji „┼ĺwi├¬ta Konstytucji 3 Maja”
  • Warszawa 2008r. I Miejsce w Otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach Ligii Obrony Kraju w Trójboju Obronnym "Wiosna - 2008" organizowanych z okazji "┼ĺwi├¬ta Konstytucji 3 Maja"
  • Warszawa 2008r. II Miejsce w klasyfikacji indywidualnej - Malwina Gajcy, Bartosz Górecki, w Otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach Ligii Obrony Kraju w Trójboju Obronnym "Wiosna - 2008\ organizowanych z okazji "┼ĺwi├¬ta Konstytucji 3 Maja"
  • Warszawa 2008r. III Miejsce w klasyfikacji indywidualnej - Justyna Zende┬│, w Otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach Ligii Obrony Kraju w Trójboju Obronnym "Wiosna - 2008" organizowanych z okazji "┼ĺwi├¬ta Konstytucji 3 Maja"

    STRZELANIE
  • Warszawa-Praga Pó┬│noc 2005r. I Miejsce w Strzelaniu z kbks o Mistrzostwo Rejonu Ligii Obrony Kraju

    INNE
  • Konstancin Jeziorna 2006r. I Miejsce II Ogólnopolski Turniej karate kumie m├¬┬┐czyzn

Facebook

Gdzie jesteťmy?